Conferences

 

W Czwartek 21.06.2018 członkowie naszego koła uczestniczyli w dziewiątej konferencji inotice, która odbyła się w Pałacu Piorunów w miejscowości Piorunów. Prezentacje odbyły się w pałacu, natomiast na koniec całej imprezy wybraliśmy się na relaksującego grilla na terenie pałacowych ogrodów. Warto nadmienić, że impreza jest organizowana co roku przez Instytut Informatyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej(IIS) oraz Polskie Towarzystwo Informatyczne(PTI), którym dziękujemy za możliwość prezentacji naszych projektów. Po więcej informacji na temat konferencji zapraszamy na stronę konferencji http://inotice.pl.

 

Prezentacje

 

Podczas dwóch sesji plenarnych przedstawione zostały prace i projekty osób powiązanych z Instytutem Informatyki Stosowanej, m. in. studentów, w ramach rozwiązań problemów powiązanych z informatyką, elektroniką, motoryzacją lub codziennym życiem. Jako, że konferencja była naszą pierwszą konferencją, w której prezentacje musieliśmy przedstawić w całości po angielsku wszyscy uczestnicy naszego koła byli podenerwowani i trochę podekscytowani, chociaż mimo to całość przebiegła sprawnie i bez większych problemów.

 

Na koniec drugiej części sesji odbyło się głosowanie na najbardziej interesujące z przedstawionych projektów. Wybrane zostały dwa projekty, „Czołgi” oraz TilesMaker, oba projekty zostały zrobione przez członków naszego koła, po więcej informacji zapraszamy do artykułów im poświęconych.

 

Po zakończeniu formalnej części konferencji udaliśmy się na grilla, na którym w przyjaznej atmosferze mogliśmy porozmawiać o szczegółach projektów, wymienić się opiniami na ich temat, poglądami na różnorakie zagadnienia w dziedzinie IT oraz pomysłami na kolejne prace i projekty naukowe.

 

Taken from http://main.p.lodz.pl/news.php?id=81 to test purposes.